MENU

 

Nasz showroom jest zamknięty do odwodniania.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny.

 DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 300 PLN DOSTAWA GRATIS NA TERENIE POLSKI

Koszt dostawy poza granicami Polski na terenie EU

ustalany jest indywidualnie do każdego zamówienia.

Koszt dostawy do krajów nienależących do UE, ustalany jest indywidualnie do każdego zlecenia.

O marce

 

Anna Samków to marka biżuterii unikatowej, ręcznie robionej.

To spersonalizowane małe dzieła sztuki. Nie tylko ze względu na swoją niepowtarzalność i piękno, ale także na swoje walory energetyczne.

Biżuteria Anny Samków jest czymś więcej niż tylko dodatkiem podkreślającym indywidualność właściciela, przede wszystkim ma właściwości talizmanów.

Jej celem jest być blisko zarówno ciała, jak i duszy.

Zwiększa wibracje, podnosi poziom energetyczny, pomaga utrzymać życiową równowagę. Może też spełniać konkretne zadanie dla noszącego tę niezwykłą biżuterię. Od uwolnienia osobistego potencjału, poprzez wspomaganie w poszukiwaniu miłości, doświadczenie spełnienia, czy osiągnięcie finansowego sukcesu.

Biżuteria dedykowana jest osobom ceniącym sztukę, wysoką jakość, oryginalną formę i styl. To biżuteria dla osób, które oprócz chęci wyróżnienia się, chcą posiadać indywidualnie dopasowane talizmany, energetycznie przypisane tylko im.

Biżuteria zamawiana u Anny Samków może być dodatkowo spersonalizowana, może zostać oznaczona inicjałami przyszłego posiadacza czy też jego symbolem numerologicznym.

 

 

O Annie Samków

  

Anna Samków jest projektantką biżuterii należącą do Związku Artystów Polskiej Sztuki Użytkowej. Tworzy biżuterię ze srebra, złota, pozłacanego mosiądzu, naturalnych kamieni, pereł, kryształów i bursztynu. Często w swoich projektach wykorzystuje również organiczne materiały takie jak płatki kwiatów, mchy, paprocie i liście. To daje poczuci bliskości z naturą. Cechą wspólną wszystkich kolekcji artystki są nieregularności i surowość powierzchni. Jej twórczość charakteryzują  nietypowe wzory, połączenia oraz formy.

Każda sztuka biżuterii tworzona przez artystkę jest z myślą o konkretnym zamawiającym, dlatego otrzymuje odpowiedni ładunek energetyczny który ma pomóc w wydobyciu wewnętrznej energii - siły. To daje gwarancję zarówno piękna kreacji, jak i swoistej personalizacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Komentarz
Facebook