MENU
SHOWROOM

 WARSZAWA UL.BAGATELA 10/26 KLATKA C

CZWARTEK 14-19, SOBOTA 12-16

W inne dni po umówieniu spotkania tel. 604 090 963

 
 
 

KOŁO

KOŁO

Punktem wyjścia kolekcji KOŁO była linia, z której uformowana została figura swym kształtem przypominająca koło. Pozornie klasyczny, okrągły kształt został przełamany. Projektantka stworzyła falujące i iluzoryczne płaszczyzny, które są opowieść  o życiu. Wyobraźnia często zniekształca to czego doświadczamy, a nasze wspomnienia po latach są  różne od tego co przeżyliśmy.

Kolekcja KOŁO to szeroki wybór pierścionków, kolczyków, naszyjników i bransoletek o organicznych kształtach, to także nieoczywista zabawa płaszczyznami, wykorzystująca intrygujące kropelki srebra na powierzchniach. Niektóre modele zostały ozdobione kryształami Swarovskiego, bądź naturalnymi kamieniami i występują w pojedynczych egzemplarzach.Te małe unikatowe rzeźby o nieregularnej strukturze zostały zaprojektowane z myślą o tym, by każdy miał możliwość stworzenia własnego, a zarazem unikalnego połączenia. 

Wolność wyboru daje wiele możliwości.

Każda stworzona forma ma swój początek i każda z nich ma swój czas ukończenia, ten czas to chwila 
w której został wykonany ostatni ruch narzędziem, nadający ostateczny kształt powstałej rzeźbie. Zgodnie 
z tą myślą klasyczna nazwa produktu została zastąpiona podaniem godziny ukończenia pracy.

 
Każdy model został wykonany ręcznie, ze srebra próby 925 (częściowo odzyskanego w trakcie recyclingu) lub srebra  pozłacanego 24 karatowym złotem, grubość złotej powłoki dwa mikrony. Obrączki z tej kolekcji na zamówienie mogą zostać wykonane w całości ze złota pr 585.
Prostota form i wyrafinowana faktura kolekcji KOŁO stanowi wspólny mianownik z równoległą kolekcją KWADRAT, dlatego ich premiera odbyła się w tym samym czasie.

Sortuj wg:
Facebook