MENU
........

ZAKUPY POWYŻEJ 500 PLN – NA TERENIE POLSKI DOSTAWA GRATIS, KOSZT DOSTAWY POZA GRANICAMI KRAJU USTALANY JEST INDYWIDUALNIE.

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot

 Szanowni Państwo,

Wierzę, że tworzona przeze mnie biżuteria będzie sprawiać właścicielom mnóstwo radości przez długi czas. Wykonuje ją z największą starannością podczas wielogodzinnego procesu tworzenia wkładając w każdy szczegół całe serce. Aby każdy klient był zadowolony z dokonanego zakupu akceptuję zwroty zamówień zrealizowanych w sklepie online, w ciągu 14 dni od doręczenia ich. Jeśli produkt nie spełnił Państwa oczekiwań lub są podstawy do reklamowania go, bardzo proszę o kontakt: kontakt@annasamkow.com

Po otrzymaniu informacji o chęci zwrotu otrzymacie  Państwo formularz zwrotu/reklamacji. Formularz dostępny jest także w zakładce regulamin. Po otrzymaniu zwracanego produktu, niezwłocznie zwrócimy Państwu pieniądze na podane konto.

 

Procedura zwrotu, wymiany lub reklamacji

1. Prosimy o zgłoszenie chęci wymiany, zwrotu lub reklamacji zakupionych przez Państwa towarów na adres: sklep@annasamkow.com

        Zgłoszenie powinno zawierać:

        Imię i nazwisko 
        Numer zamówienia 
        Nazwa produktu zwracanego

2. Zwrot Produktu powinien nastąpić niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży, nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania i musi być zapakowany w oryginalne opakowanie, musi posiadać oryginalne metki i ewentualne plomby. Zwracany produkt należy odesłać  z paragonem lub fakturą wraz z wypełnionym formularzem zwrotu.

3. Termin czternastodniowy, w którym Klient może odstąpić od umowy, liczy się od dnia w którym Konsument objął Produkt w posiadanie.

4.Produkt zwracany jest na koszt klienta.

5. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Klientowi w wypadku Umowy Sprzedaży w której przedmiotem świadczenia jest rzecz wykonana na specjalne zamówienie według specyfikacji Klienta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 6. Prawo odstąpienia od Umowy Sprzedaży przysługuje zarówno Sprzedawcy, jak i Klientowi, w przypadku niewykonania przez drugą stronę umowy swojego zobowiązania w terminie ściśle określonym.

 7. W przypadku skorzystania przez Klienta z ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, Sklep nie przyjmie przesyłki odsyłanej za pobraniem.

8. Wszystkie paczki prosimy wysyłać na nasz adres korespondencyjny:

 ANNA SAMKOW

Ul. Czerniakowska 28b lok.2

00-714 Warszawa

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Zespół pracowni ANNA SAMKOW

kontakt@annasamkow.com 

______________________________________________________________

 

 

 

FORMULARZ ZWROTU  DO POBRANIA 

 

 

Facebook