MENU

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot

 Szanowni Państwo,

Wierzę, że tworzona przeze mnie biżuteria będzie sprawiać właścicielom mnóstwo radości przez długi czas. Wykonuje ją z największą starannością podczas wielogodzinnego procesu tworzenia wkładając w każdy szczegół całe serce. Aby każdy klient był zadowolony z dokonanego zakupu akceptuję zwroty zamówień zrealizowanych w sklepie online, w ciągu 14 dni od doręczenia ich. Jeśli produkt nie spełnił Państwa oczekiwań lub są podstawy do reklamowania go, bardzo proszę o kontakt: kontakt@annasamkow.com

Po otrzymaniu informacji o chęci zwrotu otrzymacie  Państwo formularz zwrotu/reklamacji. Formularz dostępny jest także w zakładce regulamin. Po otrzymaniu zwracanego produktu, niezwłocznie zwrócimy Państwu pieniądze na podane konto.

 

Procedura zwrotu, wymiany lub reklamacji

1. Prosimy o zgłoszenie chęci wymiany, zwrotu lub reklamacji zakupionych przez Państwa towarów na adres: sklep@annasamkow.com

        Zgłoszenie powinno zawierać:

        Imię i nazwisko 
        Numer zamówienia 
        Nazwa produktu zwracanego

2. Zwrot Produktu powinien nastąpić niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży, nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania i musi być zapakowany w oryginalne opakowanie, musi posiadać oryginalne metki i ewentualne plomby. Zwracany produkt należy odesłać  z paragonem lub fakturą wraz z wypełnionym formularzem zwrotu.

3. Termin czternastodniowy, w którym Klient może odstąpić od umowy, liczy się od dnia w którym Konsument objął Produkt w posiadanie.

4.Produkt zwracany jest na koszt klienta.

5. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Klientowi w wypadku Umowy Sprzedaży w której przedmiotem świadczenia jest rzecz wykonana na specjalne zamówienie według specyfikacji Klienta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 6. Prawo odstąpienia od Umowy Sprzedaży przysługuje zarówno Sprzedawcy, jak i Klientowi, w przypadku niewykonania przez drugą stronę umowy swojego zobowiązania w terminie ściśle określonym.

 7. W przypadku skorzystania przez Klienta z ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, Sklep nie przyjmie przesyłki odsyłanej za pobraniem.

8. Wszystkie paczki prosimy wysyłać na nasz adres korespondencyjny:

 ANNA SAMKOW

Ul. Czerniakowska 28b lok.2

00-714 Warszawa

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Zespół pracowni ANNA SAMKOW

kontakt@annasamkow.com 

______________________________________________________________

 

 

 

FORMULARZ ZWROTU  DO POBRANIA 

 

 

Facebook